Medita therapy

O nás

Lucie Novotná

Motto: ,,Prvním krokem na cestě ke štěstí je učení se.“

Narodila jsem se 24. 6. 1977 v Ústí nad Labem. V současné době žiji v jižních Čechách, v blízkosti krásného města Český Krumlov.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a začala tak má životní cesta za splněním svého snu. Mým velkým snem bylo věnovat se psychologii, ale vzhledem k mé povaze jsem věděla, že to bude dlouhá cesta. Věděla jsem, že pokud chci jiné něčemu učit, radit jim co a jak zvládnout, musím si být jista a musím nejprve sama ujít pěkný kus cesty. Jako zdravotní sestra jsem se setkala s těžce nemocnými, mentálně i tělesně postiženými, seniory. Jako majitelka restaurace jsem získala zkušenosti, jak se lidé chovají ve volném čase a jak velký vliv na člověka může mít alkohol. Jako finanční makléř jsem získala velké zkušenosti v oblasti financí. Podařilo se mi stát se staniční sestrou, vrchní sestrou a zemskou ředitelkou, majitelkou firmy.

V každé oblasti jsem se tak vždy dostala na vrchol, což mě velmi motivovalo jít dále a dosahovat dalších cílů, ale také mi dávalo možnost zanechávat za sebou stopu a učit mé následovníky.

Získala jsem tak velký rozhled z oblastí, které nejvíce klienty přivádí do psychologických poraden. Zdravotní problémy, strach ze smrti, bolest ze ztráty blízké osoby, alkohol a závislosti, péče o postižené, strach ze stáří, péče o staré rodiče, finanční situace.

Ale zkušenosti nebyly protkány pouze úspěchy. V osobním životě jsem též sama prošla nelehkými situacemi. Úmrtí mého syna, rozvod manželství, narození syna s postižením a velmi těžké mé zdravotní problémy mě naučili, jak tyto situace zvládnout a naučili mě vážit si života, prožívat každý okamžik a vidět svět z úplně jiného úhlu pohledu.

A splnění mého snu?

Dostudovala jsem a stala se terapeutem psycho-energetické transformace – koučem.

Věnuji se koučinku v oblasti energetické psychologie a pomáhám klientům zvládnout problémy, které je provázejí životem.

V současné době se nejvíce zaměřuji na klienty s Aspergerovým syndromem a poruchami autistického spektra. A již nyní mám velké plány, jak těmto klientům ulehčit život a pomoci.

Také maluji energetické obrazy, s jejíž pomocí mohu klientům předat i část své energie, která jim pomáhá nelehké situace zvládat.

A i v této oblasti se mohu pochlubit prvním úspěchem a 1. 7. 2021 zahajuji vernisáží výstavu svých obrazů v galerii Brušperk, na kterou Vás všechny srdečně zvu.

Galerie Brušperk

Galerie Brušperk

S kolegyní Hankou

S kolegyní Hankou

Galerie Brušperk

Galerie Brušperk

Galerie Brušperk

Galerie Brušperk

Hanka Buchtová enkaustika

Hanka Buchtová enkaustika

Moudrost

Moudrost

Tajemství zvěrokruhu

Tajemství zvěrokruhu

Energie pro hudebníka

Energie pro hudebníka

MEDITA THERAPY
Lucie Novotná
IČ: 76553744
382 01 Dolní Třebonín 201
Provozovna
382 01 Dolní Třebonín 201
+420 721 825 370
info@medita-therapy.cz
Účet
1540486093 / 0800